4344 DOLCE VITA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4344 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 294cm / 116inch |
| Height | 156cm / 61inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 900kg |
| Block | 4344 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 294cm / 116inch |
| Height | 156cm / 61inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1300kg |